PORTFOLIO

Projekt DĄB WE MGLE

RADOSNY DETAL

ZAŁOŻENIA

Projekt obejmował dwóch pomieszczeń - łazienki i pokoju. Oba pomieszczenia są częścią domu jednorodzinnego, łazienka była pomieszczeniem mocno nadgryzionym zębem czasu, a aktualny pokój był pomieszczeniem gospodarczym, oba trzeba było stworzyć od podstaw. Realizacja wymagała nowego podziału funkcjonalnego obu pomieszczeń, przeprojektowania instalacji oraz stworzenia miejsca przytulnego, praktycznego dla osób dorosłych przebywających tam na chwilę bądź dłużej. Pokój ma być zarówno pokojem dziennym do wypoczynku, ale również sypialnią z miejscem do przechowywania. Ponieważ właściciele lubią detale, wprowadziliśmy w szczegółach kolor, żeby nie mieć ograniczeń w doborze dodatków, dzięki czemu wnętrze nabrało bardzo pozytywnego charakteru.

STATUS

W trakcie realizacji

FOTOGRAF

Inwestor

Więcej zdjęć
Projekt DĄB WE MGLE

CODZIENNOŚĆ Z CHARAKTEREM

ZAŁOŻENIA

Mieszkanie inwestycyjne, które ma być przygotowane na wszystko - relaks po dniu pracy, przechowywanie potrzebnych przydasi, ale i codzienne obowiązki - pranie czy gotowanie. Założeniem było przygotować pomieszczenia na obecność mieszkańców, pozostawiając dużo miejsca na indywidualizację. Salon, który jest sercem mieszkania jest odsunięty od wind, ścian sąsiadów, co oddaje maksymalnie wykorzystana przestrzeń na salon - kuchnię- jadalnię. Strefy podkreślone są odpowiednim - praktycznym i nastrojowym oświetleniem. Pomimo spokojnej gamy kolorystycznej - mamy zróżnicowane w wykończeniach materiały - surowy beton, gładka tafla szkła, mat frontów, materiał tapety czy ciepły rytm jodełki. Praktyczny wymiar oddany jest w pojemnej zabudowie oraz podziałach stref służących komunikacji i realizacji codziennych zadań.

STATUS

Zrealizowano

FOTOGRAF

Inwestor

Więcej zdjęć
Projekt DĄB WE MGLE

DĄB WE MGLE

ZAŁOŻENIA

Mała, męska łazienka. Założeniem do zrealizowania była przestrzenna kabina i duża umywalka. Plamiaste szarości z niewielkim dębowym elementem korespondują z bielą armatury, dają ogólne wrażenie schludnej, czystej przestrzeni Odzwierciedlają funkcję tego pomieszczenia. Ważnym elementem było światło, gdyż nie ma tu dostępu do światła naturalnego.

STATUS

Zrealizowana

FOTOGRAF

Inwestor

Więcej zdjęć
Projekt CIEPŁA MOC ZIELENI

CIEPŁA MOC ZIELENI

ZAŁOŻENIA

Salon w mieszkaniu małżeństwa. Założeniem było dodanie jadalni oraz nawiązanie kolorystyką do pozostałej części mieszkania. Inwestorzy wypatrzyli narożnik i jego kolor stał się determinantą pozostałych działań. Silny charakter inwestorów, ma swoje odzwierciedlenie w bardzo określonych materiałach – wyrazistości usłojenia drewna, czarnych lampach, „pluszowości” tkanin. Barwy mocno, ale ciepło ze sobą kontrastują.

STATUS

Zrealizowana

FOTOGRAF

Inwestor

Więcej zdjęć
projekt 1

NATURALNA PROSTOTA

ZAŁOŻENIA

Niewielki dom dla pary z 2 dzieci. Naturalne materiały dające ukojenie, uzupełnione czarnymi elementami nadającymi szlif codzienności.

STATUS

W trakcie realizacji

FOTOGRAF

Anna Byrska

Więcej zdjęć
projekt 2

BIEL W RUDEJ OPRAWIE

ZAŁOŻENIA

Pełne wykorzystanie przestrzeni w starej kamienicyz odsłoniętymi ceglanymi fragmentami sufitu. Podkreślające dynamizmi zacięcie prowadzącej salon.

STATUS

Zrealizowano

WIZUALIZACJE

Pracownia Milimetr

PRZYTULNE SCHRONIENIE

ZAŁOŻENIA

Nieiwielki dom dla pary z dziećmi. Ciepłe barwyjesieni dające ukojenie w codziennym biegu.

STATUS

W trakcie realizacji

FOTOGRAF

Anna Byrska

Więcej zdjęć
Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Zamknij