O PRACOWNI

PRACOWNIA MILIMETR powstała w 2020 roku na bazie trzyletnich doświadczeń. Nasza codzienność wypełniona przestrzeniami, przedmiotami, może być bardzo pomocna w godnym i wygodnym przeżywaniu codzienności. Tworzenie projektów to jak ubieranie codziennych obowiązków w marzenia, znajdowanie odpowiednich proporcji dla funkcji ale również potrzeb. Swoją wiedzą oraz perspektywą budowaną o doświadczenie w poszukiwaniu form, materiałów, kształtów, kolorów, harmonii, kontrastu lubię wspierać poszukiwania każdego, kto ma potrzebę zmiany własnej przestrzeni. W moich założeniach przestrzenie powinny spełniać nasze oczekiwania, a rolą pracowni jest znajdowanie odpowiednich rozwiązań, które je do tego przybliżą.
Projekty powstające w Pracowni mają być praktyczne, funkcjonalne, ale mają też oddawać indywidualne potrzeby osób, które będą je zamieszkiwać.
Każdy projekt to wyjątkowy moment spotkania. Inne charaktery, potrzeby, przyzwyczajenia.

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Zamknij